Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Programı

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi Sertifika Programı
YARATICI DRAMA FORMATÖRLÜK EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI
Uzaktan Eğitim ile Devlet Üniversitesi Onaylı, Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli Sertifika

 

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi sertifika programı, uzaktan eğitimle verilen kamu üniversitesi onaylı bir eğitim programıdır. Yaratıcı drama formatörlük eğitimi sonunda alınacak yaratıcı drama formatörlük sertifikası ile yaratıcı drama eğitmeni & liderliği formatörü olacaksınız. Ayrıca hem eğitmen eğiticisi olup hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olacaksınız. Yaratıcı drama formatörü olarak MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda çalışabilirsiniz. Yaratıcı drama formatörlük eğitmen eğiticisi sertifika programına hemen başvurarak Yaratıcı drama formatörlük sertifikasını hemen alabilirsiniz.

Eğitimin Amacı

Yaratıcı drama formatörlük eğitimi ile eğitimde yaratıcı drama lideri /eğitmeni uygulayıcısı yetiştirebilir, seminerler organize edebilirsiniz. Yaratıcı drama formatörü yetiştirme eğitimi üniversite onaylı olup, tüm resmi ve özel kurumlarda geçerlidir.
Bu Eğitime Kimler Katılmalı?

Yaratıcı drama formatörlük eğitmen eğiticisi sertifikasını kimler alabilir?. Yaratıcı drama formatörlük eğitimine kimler katılabilir. Yaratıcı drama formatörlük eğitici eğitimi sertifika programına, tüm öğretmenler, eğitimciler ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen herkes katılabilir.
İstihdam İmkanları

Yaratıcı drama formatörlük sertifikası ne işe yarar?. Yaratıcı Drama formatörlük sertifikasını alanlar ve mesleğin yeterliliğini sağlayanlar ;

    Özel okullarda,
    Özel öğretim merkezlerinde,
    İş yerlerinde,

Kurumsal firmalarda seminerler düzenleyebilir, eğitimler verebilirsiniz. Tüm devlet ve özel kurum ve kuruluşlarında yaratıcı drama eğitmeni / lideri yetiştirilmesinde görev alabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmeni & Liderliği Formatörü hem eğitmen eğiticisi olur hem de bu eğitimi uygulama yetkisi almış olur.

Eğitim Süresi ve Şekli

Yaratıcı Drama Formatörlüğü Eğitici Eğitimi Sertifika Programı, internet ortamında uzaktan eğitim yöntemiyle verilmektedir. Eğitim süresi 60 gündür. Eğitime ait videolar ve dökümanlar uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 60 Gün / 410 Ders Saati

Eğitim Şekli : Uzaktan Eğitim Sistemi İle İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron)

Katılımcı Sayısı : 35 kişi

Sınav Tarihi: Sınav Tarihi Eğitimin Görüleceği Uzaktan Eğitim Sistemi Üzerinden Duyurulacaktır.

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan Eğitim Sistemiyle, Çoktan Seçmeli Test

 

 

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitmenlik Sertifikası Fiyatları

Yaratıcı Drama Formatörlük Eğitimi ÜcretleriKampanya 2000 TL Yerine 1000 TL