VİZYONER AKADEMİ 2014 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin her noktasına, yaklaşık 10 Bin kursiyere uzaktan eğitim sistemi ile sertifikalı eğitimi destekleyici faaliyetler vermiştir. Kurumsal bir kimliğe sahip olan Vizyoner Akademi, faaliyetlerini Üniversitelerle birlikte yürütmektedir.

VİZYONER AKADEMİ eğitimde kaliteyi ön plana çıkartıp müşteri memnuniyetinde çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak nihai kullanıcılarına üst düzey memnuniyet ile hizmet vermektedir. Dürüstlüğün erdemine önem veren firmamız müşteri kazanabilme adına abartılı vaatlerden uzak durmakta, rivayetler üzerine söylemleri asla kullanmamaktadır. Kursiyerlerin eğitim sonunda almış oldukları sertifikaların işlevlerini olduğu gibi açık ve net sunmaktadır.

VİZYONER AKADEMİ Türkiye’nin Bir çok Üniversitesi ile iş birliği yaparak sertifikaları KAMU ÜNİVERSİTESİ ONAYLI  olarak kursiyerlere sunmaktadır. Sertifikalar Kamu Üniversiteleri Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından sağlanmakta, ıslak imzalı ve mühürlü olarak kursiyerlere ulaşmaktadır. Üniversiteden sağlanan sertifikalar Kamuda ve Özel Sektörde geçerlidir.

Hayat, idealleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda mutlu ve huzurlu yaşamak için vardır. Hedef ve ideallerinize ulaşmak için kullanılacak tek yol ise kişinin kendini geliştirmesidir.

Vizyoner Akademi ideallerinizi gerçekleştirmek için size her konuda yardımcı olacaktır.

Vizyoner Akademi olarak birinci önceliğimiz eğitim de, kaliteden ödün vermeden birey ve kurumlara memnuniyet odaklı hizmet vermektir.